Павлоград

На Громадській раді перевізники говорили про ймовірне підвищення тарифу на проїзд

28.07.2021 14:06 Автор: Анастасія Суворова

На Громадській раді перевізники говорили про ймовірне підвищення тарифу на проїзд

У понеділок, 26 липня відбулось засідання Громадської ради в новому складі. Першими темами для обговорення стали формування нового складу Громадської ради та підвищення тарифу на проїзд.

Ініціаторами обговорення стали представники автотранспортних підприємств Валерій Дроздов та Василій Зінченко, які акцентували на великий потік перевезення та відмову водіїв працювати за низьку заробітну плату.

Відомо, що директор ТОВ «АТП «Кортеж» Валерій Дроздов неодноразово порушував питання підняття тарифу, про що розповів під час пресконференції в пресцентрі ІА «РВК».

Вже тоді Валерій Миколайович обґрунтував необхідність підняття тарифу швидкістю експлуатації запчастин, підвищенням цін на палива, автомобільні запчастини та шини. Окремо зазначив, що від попереднього встановлення тарифу підвищився прожитковий мінімум та мінімальна заробітна платня.

Громадська рада

Зі свого боку, члени Громадської ради звернули увагу перевізників на те що водії міських маршруток не дають білетів пасажирам. 

“Не на часі” – таку відповідь ми почули, коли спитали у перевізника  чим мотивує міськвиконком свою незгоду з підняттям вартості на проїзд в міських маршрутах. Взагалі ситуація у перевізників, можна сказати, критична. Кадрове питання стоїть дуже гостро. З вересня можливий колапс. Працювати нікому, мізерна зарплатня та  неможливість придбати якісніші запчастини для маршрутних автобусів. Питання вартості проїзду залишається відкритим.  Наступне засідання Громадської ради 10 серпня. Чекаємо на серпневому засіданні перевізників з обгрунтованими розрахунками щодо підвищення вартості проїзду містом. Будемо працювати з цим питанням далі” –  коментує ситуацію заступник голови Громадської ради Найда Тетяна

 

FacebookTwitterTelegram