Павлоград

На Дніпропетровщині вогнеборці ліквідовують займання в екосистемах, в Павлограді загасили пожежу площею 1,5 га.  (ВІДЕО)

15.03.2023 12:29 Автор: Юлія Жаворонок

На Дніпропетровщині вогнеборці ліквідовують займання в екосистемах, в Павлограді загасили пожежу площею 1,5 га.  (ВІДЕО)

Завжди є ті громадяни, котрі не усвідомлюють негативних наслідків та свідомо, ігноруючи слова рятувальників, або ж ненавмисно, не дотримуючись належних правил пожежної безпеки, спричиняють займання на відкритих територіях, завдаючи своїми діями непоправної шкоди.

За інформацією Головного Управління ДСНС України у Дніпропетровській області, 14-го березня, у багатьох громадах регіону горить суха трава, очерет та сміття. Рятувальники Дніпропетровщини б’ють на сполох через численні пожежі в екосистемах.

  • селище Лобойківка Петриківської ТГ, вогнем знищено 4 га наземної екосистеми;
  • СМТ Петропавлівка Синельниківського району займання сухої рослинності на площі 3 га.;
  • село Вишневецьке Роздорської ТГ Синельниківського району вогонь перекинувся із сухої трави на дерев’яну господарчу споруду, знищивши її повністю на площі 30 кв.м.;
  • село Васильківка Синельниківського району вогнеборці встигли відбити полум’я від житлових будинків, вогонь встиг знищити лише суху рослинність на площі 0,5 га.;
  • місто Марганець Нікопольського району, полум’я знищило суху траву та очерет на площі 4 га.;
  • за межами села Олександрівка Слобожанської селищної територіальної громади Дніпровського району горіла суха трава на площі 4,9 га.

У місті Павлоград, через сильні пориви вітру, також існувала загроза розповсюдження пожежі на житловий сектор на вулиці Тетяни Федорової. Надзвичайники врятували від полум’я людські оселі та загасили пожежу в екосистемі, площа якої склала 1,5 га.

Беручи до уваги ситуацію, що склалася, Головне управління ДСНС України у Дніпропетровській області звертається до всіх громадян!

Не підпалюйте суху траву в лісі, на полі, городі, біля своїх домівок! Будьте обережні із джерелами відкритого вогню, сірниками та цигарками. Якщо ви помітили невелике займання трави або тліючу підстилку від покинутого багаття, намагайтеся загасити його самі. Іноді, досить просто затоптати полум’я. Якщо не можете самотужки здолати пожежу – зателефонуйте до Служби порятунку “101”! Будьте відповідальними!

FacebookTwitterTelegram