Павлоград

На Дніпропетровщині набирає обертів швейне виробництво із Лисичанська

27.06.2022 11:53 Автор: Оксана Пугачова

На Дніпропетровщині набирає обертів швейне виробництво із Лисичанська

На Дніпропетровщину певний період тому переїхало швейне виробництво із Лисичанська. Тут вже отримали замовлення на патріотичні футболки та амуніцію для військових.

“До нашої області переїхали 18 підприємств-переселенців – з Донецької, Луганської, Запорізької та Харківської областей. Ще 28 розмістили у нас свої склади. Продовжуємо «тримати» економічну рівновагу”, – зазначив голова Дніпропетровської ОВА Валентин Резніченко.

Швейне підприємство з Лисичанська перевезло 20 машинок. Серед іншого – і автомати для герметизації швів.

Підприємство спеціалізується на верхньому одязі, що не промокає. Раніше тут шили лижні костюми, дитячі комбінезони, курточки. Зараз – амуніцію для військових: аптечки, підгранатники, підсумки, плитоноски. На виробництві уже отримали замовлення на футболки і спецівки.

Доводиться починати все  «з нуля», говорять на швейному виробництві. Замість 10 кравчинь працюють тільки дві. Не змогли перевезти з Лисичанська і велике обладнання. Наприклад, лазерний плоттер для автоматичного розкрою.

У планах – за місяць набрати штат. А до кінця року вийти на колишні потужності. 

Загалом на Дніпропетровщині уже запустили потужності 9-ть підприємств-переселенців. Це і заводи, і невеличкі ФОПи. На одному – випускають спеціальне кріплення для металургійного обладнання, на інших – шиють одяг, роблять паперові упаковки. Є і оптовики.

 

Читайте також: 

250 тисяч грн: держава надаватиме українцям безповоротні гранти

 

FacebookTwitterTelegram