Павлоград

На Дніпропетровщині формують підрозділи Сил територіальної оборони: як долучитися

17.02.2022 09:37 Автор: Вікторія Шарашова

На Дніпропетровщині формують підрозділи Сил територіальної оборони: як долучитися

В Україні розгортають Сили територіальної оборони. Це новий рід військ ЗСУ, покликаний забезпечити національний спротив можливій зовнішній загрозі у кожному куточку держави.

В області сформована Дніпропетровська окрема бригада сил тероборони. У її складі – 7 батальйонів, що розташовуються у районах. Наступний крок – утворення добровольчих формувань у громадах.

“В Україні утворили Сили територіальної оборони. Місія нових підрозділів ЗСУ – бути напоготові дати відсіч зовнішній агресії. У їх складі – кадрові військові-контрактники. А ще – резервісти, яких у разі потреби можуть мобілізувати до батальйону відповідного району. На рівні громад створюватимуть добровольчі формування. Вони діятимуть у містах та селах”,зазначила начальниця управління взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи Дніпропетровської ОДА Ірина Федорчук.

Щоб приєднатися до Сил територіальної оборони ЗСУ, можна підписати контракт про проходження служби кадровим військовим. Або іншу угоду – резервіста. У такому разі людина продовжує вести звичний спосіб життя, проте обов’язково долучається до зборів, навчань та тренувань.

Для створення формування або підписання контракту військового чи резервіста необхідно звертатися до військкомату в своєму районі.

Долучитися до оборони свого рідного міста чи села, держави в цілому може кожен. Детальніше про те, як це зробити, – тут.

 

Читайте також:

На Павлоградщині формують батальйон Сил територіальної оборони та руху опору

 

Головні новини дня у телеграм каналі

 

FacebookTwitterTelegram