Павлоградський район

Мисливський сезон на Дніпропетровщині: як змінились умови полювання, терміни та штрафи

09.08.2021 17:12 Автор: Анастасія Суворова

Мисливський сезон на Дніпропетровщині: як змінились умови полювання, терміни та штрафи

З 7 серпня в області розпочався сезон полювання на пернату дичину. Планується відкриття сезону полювання на фазана та зайця з 2 жовтня, а кабана та косулю — в листопаді.

На цей період дозволене полювання у середу, четвер, суботу та неділю.

Начальник управління облради з питань екології та природних ресурсів Антон Кумановський зазначає, що 90% території Дніпропетровської області закріплені за користувачами мисливських угідь. Це майже 2,5 млн гектарів. Він наголошує, що обласна влада тісно співпрацює з мисливцями та контролюючими органами Держінспекції, а мислицтво, в свою чергу, спрямоване на відтворення фауни Дніпропетровщини.

Мисливський сезон

Під час сезону полювання охорону мисливського фонду, дотримання правил полювання та техніки безпеки в області контролюватимуть рейдові бригади.

Секретар постійної комісії обласної ради з питань використання природніх ресурсів Сергій Кононенко додає, що головна мета контролю — попередити факти браконьєрства, інформувати про затверджені межі, де дозволено полювати, а де ні. Також, мисливець повинен мати при собі посвідчення мисливця, контрольну картку обліку добутої дичини, відстрільну картку, дозвіл на право носіння та зберігання вогнепальної зброї.

Штрафні санкції за незаконне полювання в цьому році також підвищились. Так, штраф за незаконне видобування зайця – 8 тисяч гривень, дикого кабана – 40 тисяч гривень, косулі – 32 тисячі гривень.

FacebookTwitterTelegram