Павлоград

Міські об’єкти у Дніпрі “мінувала” павлоградка: правопорушницю затримали

31.07.2022 10:06 Автор: Оксана Пугачова

Міські об’єкти у Дніпрі “мінувала” павлоградка: правопорушницю затримали

Наприкінці липня Дніпром прокотилась серія “замінувань”. Особа з фейкової стрінки у Facebook повідомляла про вибухівку у ТРК «МОСТ-сіті», ТРЦ «Караван», лікарні №16, лікарні імені Мечникова та у аквапарку. 

Ця сама особа, як пізніше виявилось, “мінувала” редакції Інформатора та 34 каналу.

Як з’ясувалося, до цього причетна 19-річна павлоградка Єва Іванко. Вона створила фейкову сторінку з іменем однієї з журналісток Інформатора та саме з неї 28-29 липня надіслала повідомлення про замінування міських об’єктів у Дніпрі.

До цього Єва багато років тероризувала редакцію: кидала каміння у службові авто, декілька раз викликала поліцію до редакції, проривалась всередину приміщення ЗМІ та створювала фейкові сторінки з іменами його співробітників та вела з них листування.

“Знайшли дівчину у Павлограді та доставили до відділу. Слідчі відкрили кримінальне впровадження за 1 частиною статті 259 (завідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеці громадян, знищення чи пошкодження об’єктів власності) Кримінального кодексу України. За такі дії можна провести у тюрмі від 2 до 6 років” – повідомляє прес-секретар поліції Аліна Стадник

Оскільки правопорушниця діяла на території Павлограду, тому подальше досудове розслідування буде проходити саме там.

Довідково: один виїзд ДСНС на виклик коштує державі приблизно 35 тисяч гривень. З урахуванням виїзду на подібні виклики працівників поліції, швидкої, кінологів, вибухотехніків вартість виклику для держави зростає до 100 тис грн.  

Читайте також:

На Павлоградщині заборонили полювання

 

FacebookTwitterTelegram