Павлоград

Микола Лукашук: “”Юрта Незламності” є знаком того, що вільні казахи ніколи не будуть осторонь тієї біди, яка сталася в нашій державі” (ФОТО)

08.03.2023 13:02 Автор: Юлія Жаворонок

Микола Лукашук: “”Юрта Незламності” є знаком того, що вільні казахи ніколи не будуть осторонь тієї біди, яка сталася в нашій державі” (ФОТО)

У Дніпрі 7 березня відкрили “Юрту Незламності”.

Проєкт є міжнародним і відображає багаторічні дружні стосунки між українським та казахським народом. Загалом таких “Юрт Незламності” доставлено в Україну шість. Їх вже відкрили у Бучі, Києві, Львові, Одесі, Харкові. Останню сьогодні встановити у Дніпрі.

“В юрті усі бажаючі зможуть зігрітися, зарядити свої телефони, випити гарячого чаю та скуштувати казахські традиційні страви. Вона є знаком взаємодопомоги і дружби України й Казахстану. Знаком того, що вільні казахи ніколи не будуть осторонь тієї біди, яка сталася в нашій державі”, – розповів голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук.

“Юрти Незламності” різні за розміром. Деякі вміщують від 15 до 30 людей, інші – до 60 одночасно. Проєкт реалізується за ініціативи голови міжпарламентської групи дружби “Україна – Казахстан” народного депутата України Сергія Нагорняка, казахського бізнесмена Даулета Нуржанова та представників казахської діаспори в Україні.

На відкриття “Юрти незламності” прийшли дніпряни, військові та гості міста. Вона також є своєрідним культурним простором, де люди можуть ознайомитись із багатою культурою Казахстану. Тут також планується проведення майстер-класів, різних заходів тощо.

FacebookTwitterTelegram