Павлоград

Микола Лукашук: “Неможливо перемогти тих, хто, ризикуючи життям, за покликом серця обирає щоденну боротьбу за свою країну і націю”

14.03.2023 13:48 Автор: Юлія Жаворонок

Микола Лукашук: “Неможливо перемогти тих, хто, ризикуючи життям, за покликом серця обирає щоденну боротьбу за свою країну і націю”

Сьогодні на Дніпропетровщині відбулись урочистості на честь “Дня українського добровольця”. З нагоди визначної дати біля Алеї пам’яті Героїв Небесної Сотні та загиблих воїнів АТО у Дніпрі зібрались жителі міста, військові, представники духовенства, міської та обласної влади.

“Вони показали світу, що наш народ має силу, волю і завжди готовий захищати своє. Дякуємо нашим Захисникам і Захисницям за кожен новий день. Пишаємося, поважаємо, цінуємо. Слава Україні та її героям!” – сказав голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук.

Сьогоднішня визначна дата обрана у пам‘ять подій 2014 року. 9 років тому добровольці з – поміж учасників Майдану прибули на військовий полігон і стали у ряди першого добровольчого батальйону, який брав участь в АТО.

Учасники заходу вшанували пам‘ять загиблих Героїв хвилиною мовчання, після чого відбулося покладання квітів до світлин полеглих воїнів.

“Вже 9 років поспіль наші захисники боронять свободу і незалежність України. Всі вони – добровольці, адже не можна інакше, коли ворог зазіхає на твій дім, хоче його зруйнувати і вбити твоїх рідних. Тож, я дякую кожному за службу і низько вклоняюся тим, хто віддав своє життя у цій боротьбі. Україна Переможе”, – сказав начальник Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак.

FacebookTwitterTelegram