Павлоград

Мешканцям Дніпропетровщини пропонують грантові кошти на розвиток бізнесу

12.07.2022 11:18 Автор: Оксана Пугачова

Мешканцям Дніпропетровщини пропонують грантові кошти на розвиток бізнесу

Мешканці Дніпропетровщини можуть отримати гранти за програмою «єРобота». Кошти виділяють на створення або розширення підприємств, втілення ІТ-стартапів та навчання у сфері інформаційних технологій. 

Є декілька грантових програм, на їх втілення передбачили 16 млрд грн. Це держвавгы кошти разом з фынансуванням выд іноземних партнерів.

Зокрема, мешканці Дніпропетровщини можуть отримати до 8 млн грн на створення або розширення підприємств у сфері переробки. Наприклад – на розвиток меблевого виробництва, дерево чи металообробки. До 250 тис грн – щоб розпочати будь-який мікробізнес.

Передбачені й гранти на будівництво нових теплиць – до 7 млн грн. На висадку садів – до 400 тис грн за 1 га. Кошти можна витратити на придбання обладнання.

Щоб  отримати грант, слід подати заявку та представити бізнес-план. Основна вимога – проєкти мають передбачати створення нових робочих місць.

Держава виділятиме кошти й на підтримку ІТ-сектору та стартапів у сфері інформаційних технологій – від 750 тисяч до 3,5 млн грн.

Бажаючі розпочати кар’єру у цій галузі зможуть отримати стипендії – до 30 тис грн. Їх можна витратити на оплату школи чи курсів. Здобути професію молодшого розробника, аналітика або графічного дизайнера.

Заявки можна подати на порталі «Дія». Переможців обиратиме спеціальна комісія.

 

Читайте також:

Павлоградський пологовий будинок отримав гуманітарну допомогу від польських благодійників

 

FacebookTwitterTelegram