Вербківська ОТГ

Медицина у Вербках: крок до громади

29.12.2021 13:12 Автор: Оксана Пугачова

Медицина у Вербках: крок до громади

Вербківський центр первинної медико-санітарної допомоги підводить річні підсумки. Медичний заклад за рік, що минає, зазнав суттєвих позитивних змін. Повідомляє офіційний сайт Вербківської ОТГ.
 
Придбали технічне оснащення: сучасний, портативний апарат ультразвукового дослідження (УЗД) з метою більш якісного рівня обстеження пацієнтів, виявлення захворювань на їх початковій стадії. За рахунок його портативності сімейний лікар має змогу провести дослідження ультразвуковим апаратом в будь-якому куточку громади. Такі обстеження планують розпочати з квітня 2022 року.
 
Вербківська отг
 
Також для клініко-діагностичних лабораторій  придбали біохімічні аналізатори, коагулометр, лабораторні центрифуги. Відтепер біохімічні аналізи крові такі як нирко-печінковий комплекс та коагулограма можна буде зробити і в амбулаторії, і навіть вдома, особливо немобільним та важкохворим пацієнтам.
 
Вербківська отг
 
Відбулись і кадрові зміни: медзаклад змінив керівника та прийняв на роботу лікаря загальної практики – сімейного лікаря В’язівоцької амбулаторії.
 
Вербківська отг
 
“Первинка” в Вербківській громаді  стала ближче до людей: сімейні лікарі мають змогу обслуговувати населення у віддалених ФАПах та вдома. проводять мінімальне обстеження, призначення лікування та контролю за виконанням призначення лікаря.
 
Вербківська отг
 
“В нас дуже багато планів та задумів для розвитку медичної допомоги в громаді!
Працівники Центру вітають мешканців громади з прийдешніми святами. Бажають Вам в Новому році благополуччя, успіхів, достатку, світлих, безхмарних днів, затишку і тепла в домі, миру і добра. Бережіть себе та своїх близьких” – говориться в повідомленні адміністрації Вербківського центру первинної медико-санітарної допомоги.
 
 
Головні новини дня у телеграм каналі
 
FacebookTwitterTelegram