Павлоград

“Мамами не народжуються – мамами стають!”

16.07.2021 17:36 Автор:

“Мамами не народжуються – мамами стають!”

15-го липня в пресцентрі інформаційної агенції “РВК” пройшла пресконференція з фіналістом конкурсу бізнес-проєкту серед молоді, Сергія Голосного та психолога цього проєкту Нікіти Чачунь. Вони розповіли про свій проєкт навчальної школи для вагітних «Мамочка».

Засновник школи Сергій Голосний. Ему 30 років і він за освітою акушер-гінеколог. Сергій розповідає про те, що сама ідея про школу освіти для матусь, які не нова для всього світу і нічого незвичайного в ній немає, і в Україні в великих містах такі школи вже давно існують.

Свою ідею він втілив в бізнес-проєкті. Котрий і представив на конкурсі в Міськвиконкомі, де виграв гранд в 40 тис.грн.

Нікіта Чачунь працює психологом в цій школи. Йому 36 років. У 2014 р. на Донбасі надавав нашим військовим психологічну допомогу, потім перекваліфікувався і став допомагати людям у важких життєвих ситуаціях.

Багато жінок не готові до вагітності, для них це є новим етапом. Не дивлячись на інтернет, де матусі шукають відповіді на свої запитання, а запитань менше не стають. Ніщо не зрівняється з живим спілкуванням з фахівцями. У цій школі матусі можуть дізнатися про свій новий емоційний стан, дізнатися, як боротися зі страхами та бути готовими до сплеску негативних емоцій через переживання за здоров’я майбутнього малюка.

Про це та чого очікувати і як сильно змінитися звичний спосіб життя молодої мами, а також які послуги надає школа “Мамочка”пропонуємо преглянути в  єфірі  в пресцентрі ІА “РВК”, а докладніше переходьте за посиланням 

 

 

 

FacebookTwitterTelegram