Богданівська ОТГ

Малий груповий будинок Богданівської громади отримає додаткове фінансування

22.02.2022 14:10 Автор: Вікторія Шарашова

Малий груповий будинок Богданівської громади отримає додаткове фінансування

Бюджетна комісія обласної ради внесла зміни до кошторису Дніпропетровщини. Зокрема, на підтримку 6-ти малих групових будинків для дітей-сиріт в області (Богданівська сільська ТГ, Кам’янська міська ТГ, Покровська міська ТГ, Петриківська селищна ТГ, Солонянська селищна ТГ, Раївська сільська ТГ) були виділені кошти в загальній сумі 4,6 млн грн.

Як повідомила директорка малого групового будинку Богданівської громади Любов Грищенко, ці кошти виділяються на рік та згідно Постанови Кабінету Міністрів України від 26 травня 2021 р. № 615 “Деякі питання забезпечення дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа житлом та підтримки малих групових будинків”.

Любов Грищенко

“Державну субвенцію саме на наш груповий будинок ми ще очікуємо. Остаточна сума поки що невідома. Згідно Постанови №615, кошти насамперед передбачені на продукти харчування, одяг, іграшки, необхідний інвентар, канцтовари, кишенкові витрати. Також враховується кількість дітей та їх вікова категорія. Ми завжди опікуємося потребами наших вихованців та робимо все, щоб їм було комфортно і вони були всім забезпечені», – повідомила Любов Грищенко.

Нагадаємо, в Богданівській громаді в жовтні минулого свої двері відчинив збудований з “нуля” малий груповий будинок для дітей-сиріт. Сьогодні в умовах, наближених до домашніх, тут мешкають 7 вихованців.

 

Читайте також:

Малий груповий будинок для дітей-сиріт прийняв перших вихованців

 

Головні новини дня у телеграм каналі

 

FacebookTwitterTelegram