Павлоград

Людей похилого віку евакуюють з Дніпропетровщини на захід України

12.10.2022 09:27 Автор: Юлія Жаворонок

Людей похилого віку евакуюють з Дніпропетровщини на захід України

З громад Дніпропетровщини, які знаходяться під обстрілами, евакуюють людей 60+. Їх доправляють залізницею до західних регіонів України. Там розселяють у санаторіях та лікарнях. Державною програмою вже скористалися понад 200 мешканців. Про це повідомили в обласній військовій адміністрації.

Соціальна державна програма стартувала наприкінці серпня. Вона передбачає централізовану евакуацію пенсіонерів та людей з інвалідністю. Тих, хто здатен самостійно пересуватися та сам себе обслуговувати.

Державною програмою найперше можуть скористатися мешканці громад, які офіційно визнані зонами активних бойових дій. Це деякі території Нікопольського, Синельниківського і Криворізького районів. 

Списки бажаючих евакуюватися складають у місцевих громадах. Формують групи. У назначений день люди виїжджають. Для них виділяється окремий вагон. Він розрахований на 24 пасажири.

У місці призначення евакуйованих зустрічають та розселяють. Переважно у санаторіях та лікарнях. Там гарні умови, триразове харчування, медичне забезпечення.

Евакуація безкоштовна та добровільна. Аби виїхати, людям потрібно звертатися до місцевої влади. Або органів соцзахисту за місцем проживання.

 

Читайте також: 

ППО збили над Дніпропетровщиною 5 ракет та 2 дрони-камікадзе

FacebookTwitterTelegram