Першотравенськ

Лицарський турнір, фестиваль вуличної їжі та безліч майстеркласів: у Першотравенську відзначили День шахтаря

31.08.2021 17:16 Автор: Анастасія Суворова

Лицарський турнір, фестиваль вуличної їжі та безліч майстеркласів: у Першотравенську відзначили День шахтаря

Професійне свято шахтаря – одне з важливих свят на території Західного Донбасу. День шахтаря відзначають урочисто та весело. Тож і цього року Першотравенськ святкував з великим розмахом.

Першотравенск День міста

На площі біля універмагу «Ювілейний» з ранку пройшов лицарський турнір, під час якого спортсмени показали майстерність володіння бойовими якостями лицарів Середньовіччя. Для гостей заходу працював фестиваль вуличної їжі, а для дітей – безліч майстеркласів та розваг.

Першотравенск День міста

З професійним святом гірників привітала міський голова Оксана Вінницька, подякувала шахтарям за кропітку працю. Шахти в Першотравенську почали будувати 67 років тому, і весь цей час жителі міста віддано працюють для розвитку та модернізації промисловості.

Першотравенск День міста

 З нагоди Дня шахтаря гірників привітав народний депутат України Роман Каптєлов: «Щиро вітаю вас з Днем шахтаря. Я впевнений, що у такого чудового міста як Першотравенськ обов’язково є майбутнє. Ми будемо робити все можливе для того, щоб місто розвивалося. Будемо робити все, аби ви мали можливість гідно жити, мали гідну роботу та заробітну плату. Зі святом!», – зазначив Роман Володимирович.

Наразі в Україні триває процес трансформації вугільних регіонів і Першотравенськ став одним із перших міст, який розпочав цей процес. Компанія ДТЕК та народний депутат Роман Каптєлов працюють на рівні Кабінету Міністрів для легкого проходження процесу трансформації.

Зі святом привітали містян радник департаменту з регіональної політики ПрАТ «ДТЕК Павлоградвугілля» Юрій Острянін та головний інженер шахти «Ювілейна» «Шахтоуправління Першотравенське» Олександр Прихорчук.

Першотравенск День міста

Художні колективи міста підготували цікаву концертну програму із фаєр-шоу, для містян виступила Міша Романова, українська співачка, переможниця шоу «Хочу V ВІА Гру», колишня солістка групи «ВІА Гра».

На завершення святкового вечора – глядачам підготували та запустили святковий феєрверк.

FacebookTwitterTelegram