Троїцька ОТГ

“Лазурна райдуга” приймала дітей Троїцької громади

11.08.2021 13:46 Автор: Вікторія Шарашова

“Лазурна райдуга” приймала дітей Троїцької громади

Діти з пільгової категорії та талановиті діти  Троїцької громади відпочивали цього літа на Азовському морі. Відпочинок тривав 3 тижні. Дітей оздоровлювали в дитячому таборі «Лазурна райдуга» в Кирилівці Запорізької області.

Виконавчий комітет сільської ради недарма обрав цей табір. Окрім самого оздоровлення на чистому повітрі й купання в морі, тут дітям було й весело, цікаво й пізнавально. Для них були організовані щоденні розважальні програми: конкурси, змагання, вікторини.  Діти отримали безліч позитивних емоцій, сил та вражень.

Кошти на літній відпочинок виділили з місцевого бюджету Троїцької ОТГ. Вартість 1 путівки становила 14 700 грн. Загальна сума – 338 100 грн.

Троїцька отг

Щорічно направляємо на оздоровлення дітей з пільгової категорії. Але не можемо обійти увагою талановитих дітей, дітей що активно беруть участь в заходах громади: творчих чи, наприклад, спортивних. Тому ініціювали такий відпочинок  і для талановитих дітей. Таким чином підтримуємо їх активність, стимулюємо їх цікавість до життя громади“- розповіла Ольга Голосна, заступник голови Троїцької сільської ради.

FacebookTwitterTelegram