Павлоград

Лазерні та відеобар’єри дбають про безпеку співробітників ЦЗФ Павлоградська

03.08.2021 15:27 Автор: Вікторія Шарашова

Лазерні та відеобар’єри дбають про безпеку співробітників ЦЗФ Павлоградська

Задля безпеки своїх працівників на ЦЗФ Павлоградська встановили лазерні та відеобар’єри на реверсивних стрічкових конвеєрах. Ці прилади реагують на присутність людини в забороненій зоні і зупиняють роботу обладнання. Так вони захищають життя і здоров’я співробітників.

На збагачувальній фабриці використовують понад 50 стрічкових конвеєрів загальною довжиною понад 2,5 км. Ними транспортують рядове вугілля, породу, вугілля-концентрат і відходи виробництва. Робота поблизу рухомих механізмів особливо небезпечна.

ЦОФ Павлоградська

Тож, на ділянці навантаження вугільного концентрату встановили лазерний бар’єр, який контролює понад 100 метрів конвеєра. Якщо працівник перетинає лазерний промінь, який проходить уздовж всього конвеєра, відразу спрацьовує звукова й світлова сигналізації, і транспортний ланцюжок зупиняється.

А відеобар’єри c функцією SMART контролюють заборонений периметр при роботі реверсивного конвеєра. Коли розумна камера фіксує наявність людей в небезпечній зоні, система зупиняє устаткування і включає звукову сигналізацію.

FacebookTwitterTelegram