Павлоград

Квартира від мера: у Павлограді шахраї обманюють пересенеців

28.08.2022 17:24 Автор: Оксана Пугачова

Квартира від мера: у Павлограді шахраї обманюють пересенеців

У Павлограді зловмисники телефонують переселенцям та пропонують їм житло від мера. Номери телефонів та характеристики житла шахраї беруть з оголошень, що розміщувалися  внутрішньо переміщеними особами в Інтернеті. Про це повідомляє прес служба виконкому Павлоградської міської ради.

Шахраї представлялись мером міста, робітниками виконкому або співробітниками соціального захисту населення, які пропонують здати житло в Павлограді. Вони запевняли, що у них є житло, що відповідає критеріям пошуку орендонаймача. 

Вартість оренди житла яке пропонували шахраї, становить всього 3 000 грн. Окрім того обіцяли щомісячні виплати від очільника міста. Для отримання в оренду квартири, а також щомісячних виплат необхідно було переказати на картку зловмисників передплату у розмірі 3000 грн. Фото квартир та будинків, які ніби то є у наявності для оренди, брали з сайту ОLХ.

“Шановні мешканці Павлограда, а також внутрішньо переміщені особи! Якщо ви постраждали від шахрайських дій, необхідно терміново повідомити на лінію 102” – наголошується у повідомленні

Читайте також:

Колаборантів з Павлограда та Тернівки днями викрили місцеві правохоронці

 

FacebookTwitterTelegram