Павлоград

Краматорський завод в эвакуації на Дніпропетровщині випустив 10 тонн продукції

12.05.2022 07:58 Автор: Оксана Пугачова

Краматорський завод в эвакуації на Дніпропетровщині випустив 10 тонн продукції

Вже півтора тижні Краматорський завод спеціального кріплення працює на Дніпропетровщині. Підприємство першим евакуювалося  із зони бойових дій.

На новому місці компанія вже випустила 10 тонн продукції. Це різні складні гвинти для гірничо-металургійного обладнання, важкого машинобудування. Уже пішли партії на продаж в Україні та за кордоном.

В Краматорську у підприємства було три цехи. Планували відкрити четвертий та побудувати сонячну електростанцію, щоб не залежати від цін на енергоносії. Та війна внесла корективи. Підприємство довелося евакуюватися до більш безпечного місця. Разом переїхала майже половина колективу.  Зараз на підприємстві працюють над розробкою нових технологій. Виробництво переорієнтовується на європейський ринок.

На заводі виробляють складні кріплення зі спеціальної сталі. Це болти, гайки, шпильки, що витримують високу температуру гарячих цехів та великі навантаження. Останнім часом почали випускати і вироби для нафтогазової галузі. Готову продукцію підприємства використовують аби відновлювати транспортні системи країни. 

Загалом на Дніпропетровщину переїхали 4 підприємства із Донеччини та Луганщини. Ще 7 компаній розмістили в області свої склади. Регіон прийняв і 8 навчальних закладів зі Сходу країни.

Уже пішли партії на продаж в Україні та за кордоном.

 

Читайте також:

Юлія Свириденко: “Польща може стати великим транзитером палива для України, постачаючи до 200 тисяч тонн щомісячно”

 

 

FacebookTwitterTelegram