Павлоград

Кожен може долучитися до кіберармії поліції

24.03.2023 13:55 Автор: Юлія Жаворонок

Кожен може долучитися до кіберармії поліції

StopRussiaChannel – це канал в телеграмі, створений для того, щоб боротися з російською пропагандою в інформаційному просторі.

Цей проєкт був створений Департаментом кіберполіції спільно з волонтерами. Ідея його створення з’явилася для протидії наркозлочинам, які вчиняються через телеграм-канали. Люди надсилали адреси телеграм-каналів, які, в свою чергу блокували. Після 24 лютого функціонал каналу був розширений та спрямований на боротьбу з російською агресією. Нині кожен українець може стати воїном на своєму фронті, навіть якщо цей фронт – інформаційний. Люди можуть допомагати своїй країні незалежно від того, де вони знаходяться, в міру своїх можливостей. До боротьби з пропагандою активно долучаються навіть діти та підлітки. Для цього потрібно мінімально часу, щоб зайти на канал та надіслати скаргу.

Наразі вже заблоковано близько 20 тисяч інформаційних ресурсів, на яких публікувалася неправдива інформація та російська пропаганда. Наша кіберармія складає понад 300 тисяч підписників, які активно допомагають своїй країні.

У проєкту є офіційний сайт, а також декілька окремих ініціатив:

  • https://mriya.social (офіційний сайт проєкту);
  • https://t.me/+EbXZHBfHXbszY2I6 (основний телеграм-канал, який обʼєднує небайдужих громадян у напрямку протидії дезінформації, а також російській пропаганді у мережі Інтернет)
  • @stopdrugsbot (бот для збору нових посилань на ворожі ресурси, а також автоматизованої взаємодії з користувачами)
  •  https://t.me/ukraine_avanger_bot (офіційний бот для збору інформації про ворожу техніку, колаборантів, мародерів та іншу оперативну інформацію)
FacebookTwitterTelegram