Павлоград

Конгрес місцевих та регіональних влад при Президентові України: “Ми всі разом забезпечуємо незламність України, і це пріоритет”

05.03.2023 14:06 Автор: Юлія Жаворонок

Конгрес місцевих та регіональних влад при Президентові України: “Ми всі разом забезпечуємо незламність України, і це пріоритет”

4 березня голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук разом з начальником обласної військової адміністрації Сергієм Лисаком та міським головою Дніпра Борисом Філатовим долучилися до засідання Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України в режимі онлайн.

Захід зібрав близько 1,6 тис. учасників, більшість з яких долучилася до засідання відеозв’язком — зокрема й міжнародні партнери України.

Під час засідання Глава держави Володимир Зеленський назвав це особливим масштабом та зауважив, що питання економіки та соціального забезпечення людей подекуди вирішуються швидше саме на місцевому рівні. Президент додав, що крім наближення Перемоги, потрібно також оперативне ухвалення важливих для людей та майбутнього країни рішень.

Основними темами під час Конгресу стали безпека та оборона, соціальний захист людей та гуманітарна ситуація на тимчасово окупованих та вже звільнених територіях. А ще — перспективи відновлення енергетичної інфраструктури і відбудова зруйнованих росіянами будинків, навчальних та медичних закладів.

У порядок денний були внесені питання:

  • безпекова та гуманітарна ситуація на тимчасово окупованих та деокупованих територіях України;
  • план відновлення енергетичної інфраструктури України, зруйнованої внаслідок терористичних атак росії;
  • стан реалізації проєктів з відбудови об’єктів інфраструктури в регіонах, постраждалих внаслідок російської агресії;
  • створення окремого Офісу Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України.

До відома, конгрес місцевих та регіональних влад при Президентові України – це консультативно-дорадчий орган. Одним із основних завдань Конгресу є представництво інтересів органів місцевих та регіональних влад, зміцнення та захист інтересів органів місцевих і регіональних влад.

FacebookTwitterTelegram