Павлоград

Конференція Дніпропетровської обласної організації політичної партії “Слуга Народу”: нагородили павлоградський осередок та одноголосно підтримали застосування імперативного мандату

23.01.2022 10:36 Автор: Оксана Пугачова

Конференція Дніпропетровської обласної організації політичної партії “Слуга Народу”: нагородили павлоградський осередок та одноголосно підтримали застосування імперативного мандату

Вчора в Дніпрі пройшла конференція Дніпропетровської обласної організації політичної партії “Слуга Народу”. Про це повідомляється на офіційній сторінці фракції “Слуга Народу” в Павлограді.
 
Конференцію відвідали представники всіх осередків від “Слуги Народу” Дніпропетровщини.  Павлоград представили депутати міської ради Володимир Гаркуша  та Оксана Старушенко.
На конференції звітували щодо роботи обласної організації за 2021 рік, та планували роботу на 2022-2023 роки.
 
Слуга народу
 
Окрім того, провели нагородження осередків за плідну роботу на місцях. За відданість партійним ідеям, патріотизм та вагомий внесок у розбудову Дніпропетровщини від голови Дніпропетровської обласної організації Юрія Кісєля отримала Подяку Павлоградська фракція політичної партії “Слуга Народу”.
 
На зустрічі політичної ради обласної організації партії “Слуга Народу” розглядали питання імперативного мандату щодо деяких депутатів Павлоградської та Перещепинської міських рад.
 
Слуга Народа
 
Представники фракцій “Слуга Народу” доповіли про здійсненні порушення депутатами регламенту фракцій та партійних принципів, що привели до зради своїх виборців. Депутати-порушники об’єднались з іншими політичними силами щодо голосувань в резонансних питаннях міських рад. Політрада одноголосно підтримала застосування процедури імперативного мандату до депутатів, які відмовились від своєї фракції, своєї партії та своїх виборців.
 
Таким чином партія “Слуга Народу” одна з перших в Україні ініціює застосування процедури імперативного мандату.
 
Нагадаємо, що фракція партії “Слуга Народу” в Павлоградській міській раді виступає за відкликання Іскандерова Іскандера та Єрмакова Олександра з посади депутатів.
 
 
Головні новини дня у телеграм каналі
 
FacebookTwitterTelegram