Павлоградський район

Коли ремонтуватимуть дорогу через Вербки та Юр’ївку?

15.02.2022 12:54 Автор: Оксана Пугачова

Коли ремонтуватимуть дорогу через Вербки та Юр’ївку?

Дорога до Лозової Харківської області є основним шляхом, що поєднує Павлоград з населеними пунктами Вербківської та Юр’ївської громад. Дорога не ремонтувалась вже багато років і, природньо, у багатьох мешканців Західного Донбасу виникає питання щодо ремонту цієї транспортної гілки. На контрасті з майже відремонтованими Дніпровською у Павлограді та трасою Дніпро-Павлоград це питання стало ще більш актуальним.

То що ж з дорогою Павлоград — Вербки — Юр’ївка — Лозова? Виявляється, це одне з частих питань до народного депутата України Романа Каптєлова. Про це зазначає на своїй офіційній сторінці у ФБ народний обранець: “Уже не перший день мене про це запитують. І рік тому, і зараз моя відповідь не змінилась — спочатку ремонтуються найбільш завантажені дороги в нашій області, а потім регіональні, територіальні, обласні і т. д. В цьому році за програмою президента «Велике Будівництво» заплановано ремонт траси Р-51 Павлоград — Лозова”

Тож населені пункти Вербки, Нові Вербки, Вербуватівка, Юр’ївка, Жемчужне та Василівка мають можливість найближчим часом отримати сучасну відремонтовану дорогу.
Вже провели перемовини і роботи з планування щодо відновлення шляху. Зараз на часі складання проєктно-кошторисної документації. Далі – безпосередньо ремонтні роботи, старт яких очікується цього року.

Оперативно і об’єктивно щодо змін у Західному Донбасі за сприяння команди Романа Каптєлова на сторінках у фейсбук, інстаграм та телеграм. Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх подій!

Відеоверсія публікації за посиланням тут.
 
 
Головні новини дня у телеграм каналі
 
FacebookTwitterTelegram