Павлоград

Кабмін урізав виплати для військових: фейк чи правда

23.07.2022 09:32 Автор: Оксана Пугачова

Кабмін урізав виплати для військових: фейк чи правда

Мережею шириться повідомлення щодо нібито урізаних виплат для військових. На це звернув увагу народний депутат Роман Каптєлов, та надав роз’яснення про військові виплати, що регулюються постановою № 168 про «Питання деяких виплат військовослужбовцям, особам рядового і начальницького складу, поліцейським та їх сім’ям під час дії воєнного стану» у своєму телеграм каналі.

Фейк!
Кабмін урізав виплати для військових!
Тепер надбавку 30 тисяч гривень виплачуватимуть тим, хто перебуває у зоні бойових дій або в оточенні, 100 тисяч гривень — тим, хто виконує бойове розпорядження.

Насправді ситуація наступна:
Кабінет міністрів вніс зміни до постанови № 168 про «Питання деяких виплат військовослужбовцям, особам рядового і начальницького складу, поліцейським та їх сім’ям під час дії воєнного стану».

Відповідно до ухвалених змін надбавка в розмірі 30 тисяч гривень тепер виплачуватиметься не всім працівникам Державної кримінально-виконавчої служби, а тільки тим, які перебувають у зоні бойових дій або в оточенні.
А 100 тисяч гривень отримуватимуть за виконання бойового розпорядження.

“Зміни стосуються не всіх військових, а лише рядового і начальницького складу Державної кримінально-виконавчої служби. Читайте першоджерела і документи, а не інтерпретацію у ЗМІ” – зауважив народний депутат, та надав пораду користуватись першоджерелами

 

Читайте також: 

Роман Каптєлов: “Міста, що використовують вугілля для опалення, мають бути забезпечені компенсацією. У нас це – Тернівка та Першотравенськ. Зараз займаюсь цим питанням”

 

FacebookTwitterTelegram