Павлоград

Кабмін призупинив регулювання цін на пальне

19.05.2022 11:34 Автор: Оксана Пугачова

Кабмін призупинив регулювання цін на пальне

Рішення Кабінету Міністрів про тимчасову зупинку державного регулювання цін на пальне сприятиме якнайшвидшому наповненню ринку необхідним ресурсом, дефіцит якого виник в Україні на тлі військової агресії російської федерації.
 

Про це розповіла перша віцепрем’єр-міністр – міністр економіки України Юлія Свириденко

«Той факт, що в нас було державне регулювання, дало нам певний час стримувати зростання ціни на пальне. Ми живемо в умовах воєнних дій вже понад два місяці, але відчули ситуацію з дефіцитом лише зараз. Наразі ми хочемо дати всім операторам можливість завести ресурс, який є у Європі і поза її межами, аби максимально наповнити наш ринок. Тому й було прийнято рішення про тимчасову зупинку державного регулювання», – зазначила міністр.

Вона уточнила, що держава і надалі буде моніторити ситуацію з цінами на пальне та в разі зловживань операторів ринку запроваджуватиме жорсткі санкції.

«У нас є відповідні органи, які будуть слідкувати за ситуацією та контролюватимуть її. Ми використаємо весь наявний інструментарій для того, щоб мережі не наживалися на людях», – додала Свириденко.

17 травня Кабінет Міністрів домовився з операторами ринку призупинити державне регулювання цін на пальне з метою якнайшвидшого вирішення ситуації з дефіцитом, який виник в Україні. Очікується, що таке рішення вплине на граничні ціни пального. Зокрема, літр дизеля коштуватиме не дорожче 58 грн, а бензину – 52 грн.

 

Читайте також:

Найближчим часом діяльність проросійських партій буде заборонена

 

FacebookTwitterTelegram