Павлоград

Хакери з Дніпропетровщини зламали понад 50 тисяч акаунтів користувачів

24.01.2022 11:05 Автор: Вікторія Шарашова

Хакери з Дніпропетровщини зламали понад 50 тисяч акаунтів користувачів

Використовуючи шкідливе програмне забезпечення, фігуранти скомпрометували понад 50 тисяч облікових записів громадян. У результаті протиправної діяльності правопорушники продали акаунти громадян України хакерським форумам на суму в понад 100 тисяч гривень. За скоєне зловмисникам може загрожувати до шести років ув’язнення. Про це повідомляє Департамент Кіберполіції. 

Протиправну діяльність двох 26-річних чоловіків викрили працівники Управління протидії кіберзлочинам у Дніпропетровській області спільно зі слідчими обласної поліції.

За місцями проживання фігурантів правоохоронці провели обшуки та вилучили комп’ютери, мобільні телефони, флеш-носії, жорсткі диски та іншу техніку.

Під час огляду цієї техніки правоохоронці виявили шкідливе програмне забезпечення та скомпрометовану конфіденційну інформацію понад 50 тисяч облікових записів, зокрема електронних скриньок і паролів до облікових записів торговельних, рекламних, медійних ресурсів.

Обом фігурантам оголошено підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 361 (несанкціоноване втручання в роботу комп’ютерів, автоматизованих систем, комп’ютерних мереж чи мереж електрозв’язку), ч. 1 ст. 361-1 (створення з метою використання, розповсюдження або збуту шкідливих програмних чи технічних засобів, а також їх розповсюдження або збут) Кримінального кодексу України.

Організатора злочинної схеми взято під варту.

 

Читайте також:

Урядові сайти в Україні були атаковані в ніч на 14 січня

 

Головні новини дня у телеграм каналі

 

FacebookTwitterTelegram