Павлоград

Грошова компенсація за “пакунок малюка” вже в Дії

17.12.2021 16:57 Автор: Вікторія Шарашова

Грошова компенсація за “пакунок малюка” вже в Дії

В Україні гроші за “пакунок малюка” можна отримати через портал “Дія”. Батькам не треба стояти у чергах. Про це повідомляє  Міністерство цифрової трансформації України.

Подати заяву на отримання грошей потрібно одразу після народження малюка. Грошова компенсація за “пакунок малюка” тепер входить до комплексу послуг сервісу “єМалятко”. 

Сервіс “єМалятко” – це 10 послуг за однією заявою, необхідних для немовляти. Основною та обов’язковою послугою є оформлення свідоцтва про народження, яке доставить кур’єр за зручною адресою. Додатково можна отримати ідентифікаційний код для дитини, задекларувати місце проживання, виплату допомоги при народженні. 

Хто може оформити компенсацію? 

Її можуть оформити ті батьки, які вибрали гроші замість “пакунку малюка” у пологовому будинку чи управлінні соціального захисту. У грудні цього року сума компенсації становить 6 300 гривень.

Як отримати гроші?

  • Батько або мати дитини повинні заповнити онлайн-заяву посилання .
  • Одному з батьків необхідно відкрити спеціальний рахунок “пакунок малюка” у відділенні ПриватБанку. 
  • Гроші зарахують лише на спеціальний рахунок. За них можна буде купити дитячі товари офлайн або в інтернет-магазинах, перелік таких магазинів можна переглянути тут.

 

Читайте також:

З 19 грудня розпочнеться виплата за вакцинацію: який алгоритм отримання

 

Головні новини дня у телеграм каналі

 

FacebookTwitterTelegram