Тернівка

Громада своїми руками: в Мистецькій школі Тернівки відкрили хоровий клас

21.11.2021 12:10 Автор: Анастасія Суворова

Громада своїми руками: в Мистецькій школі Тернівки відкрили хоровий клас

Цифрове піаніно, ноутбук, активну акустичну систему, меблі, маркерну дошку та хоровий постамент – таке обладнання з’явилось в класі для занять хором в Мистецькій школі Тернівки. Оновлення кабінету стало можливим завдяки конкурсу мінігрантів від ДТЕК «Громада своїми руками». Про це повідомляє ДТЕК Павлоградвугілля.

У мистецькій школі займається 160 учнів, які активно представляють місто на всеукраїнських конкурсах та фестивалях. Цього року це вже другий проєкт у місті Тернівка, який реалізовується грантовими коштами.

Голова ініціативної групи «Батьківський комітет» Тетяна Харламова зазначає, що за кошти від ДТЕК придбали необхідне приладдя: цифрове піаніно, ноутбук, активну акустичну систему, меблі, маркерну дошку та хоровий постамент. За власні кошти зробили ремонт в кабінеті, аби він виглядав сучасним та комфортним для заняття співом. «Тепер нашим дітям займатися набагато комфортніше, а їхній розвиток став ще різноманітнішим», – додає Тетяна.

Тернівка

У вересні цього року за грантові кошти в Тернівці реалізували ще один музичний проєкт – фестиваль «Music VS Death», в рамках якого молодь активно заявила, що вона проти наркотиків, алкоголізму та злочинності. З того часу навколо проєкту об’єднуються усі охочі навчитися грати на музичних інструментах, займатися музикою та проводити вільний час в компанії однодумців.  

 

Читайте також:

Ще один проєкт в скарбничку: в Тернівці реанімували систему опалення завдяки «Громаді своїми руками»

 

Головні новини дня у телеграм каналі

 

FacebookTwitterTelegram