Першотравенськ

Громада своїми руками: у Першотравенську з’являться 13 об’єктів для містян

29.09.2021 17:09 Автор: Анастасія Суворова

Громада своїми руками: у Першотравенську з’являться 13 об’єктів для містян

Завдяки перемозі в конкурсі «Громада своїми руками» від ДТЕК Енерго в місті Першотравенськ оновлять навчальні кабінети та лікарняні приміщення, облаштують спортивні майданчики та тротуарні доріжки, створять нові комунікаційні простори. 

Традиційно, вже восьмий рік поспіль компанія ДТЕК Енерго проводить конкурс проєктів. Цьогоріч, на здобуття мінігрантів Першотравенці подали 33 заявки, з яких 13 стали переможцями та отримали сертифікати на втілення проєктів у життя. Один із таких проєктів – кабінет хімії в школі №1. 

Ольга Кондратюк, керівник ініціативної групи «Хіміки», яка подала свій проєкт на участь у конкурсі розповіла про те, що приміщення кабінету хімії давно не оновлювалося. Зокрема, клас зовсім не пристосований до навчання дітей з особливими потребами. 

Першотравенськ

Завдяки перемозі в конкурсі, в кабінеті хімії замінили вікна та вентиляційну систему, відремонтували стіни та стелю, встановили нове сучасне освітлення, придбали парти та посібники в клас. Аби учням з особливими потребами було легше засвоювати  матеріал – встановили мультимедійний екран.

Окрім того, завдяки ДТЕК Енерго в Першотравенську з’явиться сучасний кабінет для вакцинації, спортивний майданчик та сенсорна кімната для дітей, сучасний клас інформатики, HUB-простір просто неба та тротуарні доріжки. 

Першотравенськ

«ДТЕК Енерго – соціально відповідальний бізнес та надійний партнер суспільства. Вже восьмий рік конкурс мінігрантів «Громада своїми руками» дає можливість ініціативним мешканцям Першотравенська брати участь у розвитку свого міста. За ці роки вже було створено 78 соціально значущих об’єктів. Це десятки дитячих і спортивних майданчиків, благоустрій парків, скверів та інших зон відпочинку, оновлення шкільних класів, оснащення кабінетів для дітей з особливостями потребами. Щороку у конкурсі визначали такі пріоритети – енергоефективність, безпека, смарт-технології, благоустрій. Цього року акцент був зроблений на безбар’єрність», – зазначила Олена Нєвєрова, менеджер з соціального розвитку ДТЕК Павлоградвугілля

 

Читайте також: 

«Громада своїми руками»: в Павлограді відкрито два реалізованих проєкти 

 

Читайте більше та підписуйтесь на нас у телеграм 

FacebookTwitterTelegram