Павлоградський район

Громада своїми руками: в Павлоградському районі з’являться нові зони відпочинку завдяки конкурсу від ДТЕК

13.09.2021 16:30 Автор: Анастасія Суворова

Громада своїми руками: в Павлоградському районі з’являться нові зони відпочинку завдяки конкурсу від ДТЕК

Простір Open Space, екологічно чисті зони для відпочинку, ігрові та спортивні майданчики з’являться в Богданівській, Вербківській, Троїцькій та Межиріцькій громадах. 

Оновлення та побудова нових зон відпочинку відбувається завдяки конкурсу «Громада своїми руками», який щорічно проводить ДТЕК Енерго. Цього року в конкурсі взяли участь 32 громади 11 областей України. Мешканці подали 667 заяв, серед яких конкурсна комісія обрала переможців окремо у кожній громаді. В Павлоградському районі мешканці отримали сертифікати на реалізацію 24 кращих проєктів. 

«ДТЕК Енерго, як соціально відповідальний бізнес та надійний партнер суспільства, піклується про майбутнє громад. Восьмий рік поспіль у міських і п’ятий рік в сільських громадах компанія допомагає небайдужим жителям втілювати в життя цікаві та корисні ідеї для підвищення комфорту життя. «Громада своїми руками» стала улюбленим громадським проєктом, до якого приєднується все більше охочих. В цьому році компанія підтримала ініціативу Олени Зеленської «Бізнес без бар’єрів» і поставила в пріоритет конкурсу принцип безбар’єрності. Ми хочемо, щоб кожна людина мала можливість користуватися всіма благами суспільства і відчував себе повноцінним », – сказала Олена Коновалова, менеджер по соціальному розвитку ДТЕК Павлоградвугілля. 

В селах Павлоградського району обладнають дитячі та спортивні майданчики, облаштують дві зони відпочинку біля води. У дитячих садках встановлять тіньові навіси та закуплять спортивне спорядження. У школах створять території сучасного освітнього простору, спеціалізовану стоянку для велосипедів, сучасний музей, відновлять сад безперервного цвітіння, розвиватимуть спортивний і зелений туризм і бібліотечну систему. В громадах реалізують ідеї інклюзивного напряму. 

 

Читайте також: Шахтарі ДТЕК Павлоградвугілля стали переможцями в спартакіаді серед робітників вугільної промисловості

 

Читайте більше та підписуйтесь на нас у телеграм

FacebookTwitterTelegram