Вербківська ОТГ

Гра зі страйкболу вперше пройшла у Вербківській громаді

26.07.2021 17:28 Автор: Вікторія Шарашова

Гра зі страйкболу вперше пройшла у Вербківській громаді

Минулої неділі у с.Вербки вперше відбулася військо-патріотична гра-змагання зі страйкболу. Сюди приїхали близько 20 учасників Павлоградського району.

Перед початком гри хлопців в камуфляжній формі  привітали голова Вербківської громади Віталій Кривошей та депутат сільради Віталій Сенченко. Вони подякували їм за  велике бажання розвивати імідж громади з боку патріотичного виховання  та побажали вдалого дня й позитивного настрою.

Страйкбол Вербки

В ході захопливої гри страйкболісти зарядилися незрівнянними емоціями, перевірили свої вміння володіння зброєю, витривалість та здобули неабиякі навички виживанню в екстремальних ситуаціях.

Умови страйкболу максимально наближені до реальних військових дій: тут все відповідає бойовим аналогам, окрім кульок. Дозволяється навіть використання спеціальних гранат, гумових ножів та піротехніки. Окрім цього, відповідним має бути й екіпірування та армійське спорядження: розвантаження, рюкзаки, бронежилети, каски, а головне в грі – це захист обличчя й очей, тобто маски та окуляри.  

Страйкбол Вербки

Тож, страйкбольна битва відбулася за всіма правилами та вимогами. Учасники сподіваються, що подібні заходи пройдуть й в інших громадах району, адже, по-перше, це заряд емоцій та своєрідний відпочинок від повсякдення, а, по-друге,  молодь долучається до справжньої боротьби та має змогу випробувати свої сили та навички.

Страйкбол Вербки

FacebookTwitterTelegram