Павлоградський район

Голова Павлоградської РДА Сергій Рублевський підтримує ревакцинацію від COVID-19

13.01.2022 16:31 Автор: Оксана Пугачова

Голова Павлоградської РДА Сергій Рублевський підтримує ревакцинацію від COVID-19

Наприкінці 2021 року Європейське бюро ВООЗ закликало уряди розпочати бустерну вакцинацію всього населення. В Україні, 6 січня міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко підписав наказ про використання бустерної дози вакцини проти COVID-19. ЇЇ вводять для посилення ефективності вакцини проти коронавірусу через 6-9 місяців після другого щеплення.

Голова Павлоградської райдержадміністрації Сергій Рублевський, сьогодні втрете зробив щеплення від COVID-19 та закликав ревакцинуватися усіх осіб віком від 18 років:

Я вакцинуюся свідомо і закликаю вакцинуватися всіх жителів Павлоградського району, оскільки це запобігатиме важкому перебігу хвороби. В легкій формі ви можете не помітити, що хворієте. А бути не вакцинованим – це великий ризик. Особливо у літніх людей бо з віком додаються супутні хвороби.ˮ

Сергій Рублевський

Для бустерної дозиперевагу надаватимуть м-РНК-вакцинам – Moderna або Comirnaty від Pfizer-BioNTech, незалежно від того, якою вакциною раніше була щеплена людина. Тим, хто отримали перші два щеплення вакциною CoronaVac від Sinovac Biotech рекомендовано ревакцинуватися Pfizer, а за її відсутності бустерну дозу можна зробити іншою вакциною, згідно з дозволеними в Україні схемами.

В Павлограді  у Центрі дозвілля «Мир» по  вул. Ценральна, 6 та Тернівці у Центрі дозвілля «Шахтар» по вул. Слави, 5а працюють центри масової вакцинації населення проти гострої респіраторної хвороби COVID-19.

Також, бустерну дозу вакцини можна зробити в амбулаторії за місцем проживання. Ті ж, хто не може пересуватися самостійно, мають можливість викликати мобільну бригаду додому.

 

Читайте також:

Національна академія наук :”Україна на початку нової хвилі коронавірусу”  

 

Головні новини дня у телеграм каналі

 

FacebookTwitterTelegram