Павлоград

Гаряча лінія для внутрішньо переміщених осіб у Західному Донбасі

29.06.2022 13:45 Автор: Оксана Пугачова

Гаряча лінія для внутрішньо переміщених осіб у Західному Донбасі

У громадах Західного Донбасу запрацювала гаряча лінія для переселенців за номером телефону 0891-203-304.

Ініціатор її створення — народний депутат від 36 округу Роман Каптєлов, який презентував проєкт гарячої лінії партнерам із програми USAID RADA. Цей проєкт став можливим завдяки співпраці програми USAID RADA, ГО “Інтерньюз-Україна” та ТОВ Оперативна соціологія”. Наразі провели всі необхідні організаційні роботи для запуску гарячої лінії.

Павлоградський район є прифронтовою частиною Дніпропетровщини, через що в містах і громадах Павлоградського району досить великий потік внутрішньо переміщених осіб. Частина з них залишаються, а інші рухаються транзитом.

Саме для оперативної комунікації та модерації зусиль громад, волонтерських ініціатив, соціальних центрів і потреб переселенців була створена гаряча лінія. Вона сприяє тому, щоб переселенці якомога оперативніше отримували допомогу та менш стресово проходили соціалізацію на новому місці проживання. Сподіваємось, до цього не дійде, але в разі загострення воєнних дій чи зміщення лінії фронту, засобами гарячої лінії буде надаватись додаткова важлива інформація для населення.

Кожен переселенець, який перебуває на території Павлоградського району та потребує допомоги, може зателефонувати за номером 0891-203-304 і отримати консультацію щодо житла, їжі, медичної або юридичної допомоги, роботи залізничного вокзалу тощо.

 

Читайте також:

Роман Каптєлов розповів про свою роботу у Верховній Раді

 

FacebookTwitterTelegram