Павлоград

Гаряча лінія для переселенців у Західному Донбасі

27.07.2022 11:29 Автор: Оксана Пугачова

Гаряча лінія для переселенців у Західному Донбасі

У Західному Донбасі продовжує працювати гаряча лінія для внутрішньо переміщених осіб. Вже понад місяць оператори гарячої лінії приймають дзвінки переселенців.
 
Якщо ви перебуваєте на території Павлоградського району, є переселенцем та потребуєте допомоги, ви може зателефонувати за номером 0891-203-304 та отримати консультацію щодо житла, їжі, медичної або юридичної допомоги, роботи залізничного вокзалу тощо.
 
За попередній місяць було надано роз’яснень та консультацій більше ніж 300 внутрішньо переміщеним осібам Таку статистику надав у своєму ФБ народний депутат Роман Каптєлов, ініціатор започаткування роботи гарячої лінії у регіоні.
 
Головними питаннями, з якими телефонують оператору гарячої лінії є проживання (23%), харчування (8%), одяг та предмети побуту (7%). Також надано консультації щодо отримання статусу ВПО, волонтерства, медичних та юридичних послуг тощо.
 
 
“В період військового стану народним депутатам заборонено проводити публічну роботу на округах, тож ми зосередились на своїй законодавчій функції. Однак намагаюсь бути на зв’язку з головами громад, моніторити ситуацію на окрузі та консультувати виборців через соціальні мережі. Тому проєкт гарячої лінії ми запустили спільно з Програма USAID РАДА: наступне покоління щоб модерувати зусилля в регіоні та допомоги громадам в роботі з переселенцями” – зауважує депутат у своєму повідомленні щодо механізмів роботи  з суспільством у своєму окрузі.
 
Гаряча лінія працює на території Павлограду, Першотравенська, Тернівки, а також Богданівської, Вербківської, Межиріцької, Троїцької об’єднаних територіальних громад.
 
Окрім того народний обранець вдячний мерам міст і головам громад, а також співробітниками виконавчих апаратів за швидку реакцію у вирішені багатьох питань, що надходять на гарячу лінію.
 
 
FacebookTwitterTelegram