Павлоград

Фракції політичної партії “ОПЗЖ” у Павлоградський міській раді вже не існує

18.04.2022 18:56 Автор: Оксана Пугачова

Фракції політичної партії “ОПЗЖ” у Павлоградський міській раді вже не існує

Відбулася позачергова 22 сесія Павлоградської міської ради. Незважаючи на складність ситуації, у роботі сесії взяли участь 27 депутатів з 38. З важливого: депутати підтримали спільну заяву про засудження військової агресії рф проти України, окрім того на сесії було оголошено про призупинення діяльності депутатської фракції політичної партії “ОПЗЖ”.

Міський голова Анатолій ВЕРШИНА оголосив спільну заяву (додається) депутатського корпусу Павлограда про засудження військової агресії рф проти України, яка була підтримана одноголосно.

“Заява
депутатів Павлоградської міської ради про засудження збройної агресії росії проти України та недопущення порушення територіальної цілісності та суверенітету України.
Ми, депутати Павлоградської міської ради, рішуче і категорично засуджуємо розпочате росією 24 лютого 2022 року воєнне вторгнення в Україну. Це акт агресії відносно нашої держави, який демонструє повну зневагу до міжнародного права і суверенітету України.
Цю варварську і нічим не спровоковану, віроломну атаку на незалежну, мирну та демократичну країну засудив весь цивілізований світ.
Російська воєнна агресія приносить страждання та руйнування, ставить під загрозу життя незліченної кількості українців. Це військовий злочин проти людства та геноцид українського народу. Віримо, що міжнародне правосуддя буде здійснено, а винні у злочинах, скоєних в Україні, будуть покарані.
Ми, депутати Павлоградської міської ради, закликаємо до єднання всіх українців, незалежно від політичних переконань та поглядів. Підтримуємо звернення Президента України Володимира Зеленського до партнерів України з невідкладного запровадження повного пакету санкцій проти агресора. Ми також висловлюємо вдячність тим державам, лідери яких не лише заявили про підтримку суверенітету і територіальної цілісності України, але й конкретними справами довели і продовжують доводити прихильність до міжнародного права та демократичних цінностей.

Віримо в наших захисників та силу духу і героїзм українського народу.

Слава Україні!”

На позачерговій 22 сесії Павлоградської міської ради оголошено про призупинення діяльності депутатської фракції політичної партії “ОПЗЖ”. Усі депутати – члени фракції ще 22 березня написали заяви про вихід з неї.
Таким чином, фракції політичної партії “ОПЗЖ” у Павлоградський міській раді не існує.

FacebookTwitterTelegram