Павлоград

DrugHunters: поліція запустила чат-бот для виявлення закладників наркотиків

10.11.2021 16:25 Автор: Анастасія Суворова

DrugHunters: поліція запустила чат-бот для виявлення закладників наркотиків

Чат-бот має назву DrugHunters та призначений для допомоги поліції отримувати інформацію про наркозбут. Скористатися чат-ботом можуть усі громадяни у містах, де працює патрульна поліція. Про це повідомляє сайт Патрульної поліції України. 

Схеми продажу та купівлі наркотичних речовин дійшла до повної автоматизації, з якою бореться поліція. Один із популярних способів розповсюдження наркотичних засобів є здійснення закладок, які залишають продавці покупцям смертельного зілля.  Правоохоронці регулярно перевіряють написи на стінах, залишені продавцями та викривають точки збуту. Для більшої оперативності патрульна поліція долучає мешканців  до викриття закладок та закладників шляхом передачі інформації через Telegram про точки збуту. 

Відтепер, кожен мешканець Західного Донбасу може допомогти патрульним та повідомити про факт продажу наркотиків. Для того, щоб залишити заявку про можливе місце закладення або закладника, необхідно відкрити програму в месенджері Telegram та розпочати діалог. 

Важливі деталі, які необхідно вказати та які допоможуть поліції наступні:

  • населений пункт;
  • адресу, за якою побачили потенційного зловмисника;
  • опис місця, де на думку заявника може бути закладка (труби, клумба, лавочка тощо).

Для того, щоб пришвидшити роботу правоохоронців необхідно також надіслати геолокацію та додати фото або відео з місця наркозлочину. Інформування відбувається анонімно. 

 

Читайте також:

Поліція встановлює свідків ДТП: мотоцикліст наїхав на дитину

 

Головні новини дня у телеграм каналі

 

FacebookTwitterTelegram