Павлоград

Дощ на Покрову: якою буде зима

14.10.2021 10:10 Автор: Вікторія Шарашова

Дощ на Покрову: якою буде зима

Свято Покрови Пресвятої Богородиці 14 жовтня принесло на Дніпропетровщину дощі. Погода змінилися завдяки новому антициклону Oldenburgia із Заходу. Він принесе хмарність і опади.

За прогнозом синоптика Наталки Діденко, дощі втримаються на північному сході України. Трохи вологи припаде на західні області – в Карпатах зі снігом.

Без вологості на вихідні не обійдеться – цю роль візьмуть на себе тумани, що, за словами синоптика, почнуть захоплювати все більшу і більшу територію.

Невеликий дощ 15 жовтня очікується вздовж смуги Одещина – Кіровоградщина – Черкащина – Дніпропетровщина – Харківщина. Більше опадів не передбачається до кінця тижня.

16 жовтня на Дніпропетровщині вдень очікується +11+13 градусів, вночі 0+2.

17 жовтня – вдень +11+13, вночі +1+3.  

осень

За народними прикметами, яка погода на Покрову – такою буде і зима.

Якщо погода суха і тепла – зима буде пізньою. Якщо на Покрову випав сніг, то буде він і в Дмитрів день (8 листопада). Якщо в цей день сніг не покрив землю — не покриє в листопаді та грудні. Відліт журавлів до Покрови — на ранню зиму.

Вітер з півдня низовий – зима буде теплою, з півночі горішній – холодною, із заходу – сніжною; коли ж протягом дня вітер змінюватиме напрямок, то і зима буде нестійкою.

 

Читайте також

Школи Західного Донбасу можуть раніше піти на осінні канікули

 

Найголовніше за день в одному повідомленні. Підписуйся на нас у телеграм

 

FacebookTwitterTelegram