Павлоград

До законопроєкту № 3663 Каптєлов і Папієв внесуть законодавчі правки. Що чекати шахтарям-регресникам?

30.11.2021 17:34 Автор: Вікторія Шарашова

До законопроєкту № 3663 Каптєлов і Папієв внесуть законодавчі правки. Що чекати шахтарям-регресникам?

29 листопада біля Павлоградської райдержадміністрації відбувся чисельний мітинг шахтарів-регресників проти прийняття проєкту закону №3663, який передбачає об’єднання Пенсійного фонду та Фонду соціального страхування. Нагадаємо, 231 народний депутат у першому читанні його підтримали. Серед них і народні обранці від партії «Слуга Народу». Ініціатор та розробник законопроєкту – народний депутат від ОПЗЖ Михайло Папієв.

Питання такої зворотньої реакції шахтарів обговорили й під час 15-ої позачергової сесії Павлоградської міської ради. Депутати від політичних фракцій висловили свої думки щодо прийнятого проєкту закону та написали звернення до голови ВРУ.

Свою думку з цього приводу висловив і депутат від політичної партії «Слуга народу» Володимир Буряк, зазначивши при цьому, що фракція завжди готова до діалогу та обговорення всіх змін, які відбуваються в суспільстві. Зокрема, відносно мітингу шахтарів – це реакція на вигадані ініціації від деяких представників політичного життя в регіоні.

«Об’єднання цих фондів не означає, що виплати скасують. Це перш за все оптимізація адміністративних видатків та покращення функцій здійснення страхових виплат. Два відомства залишаться під єдиним упорядкуванням державного врегулювання. До того ж народний депутат України Роман Каптєлов та депутат від ОПЗЖ Михайло Папієв внесуть загальні законодавчі правки-уточнення в законопроєкт №3663. Це дасть можливість не відміняти ніяких соцвиплат. Тим паче, що в жодному пункті запропонованих змін до ЗУ «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування» немає пропозицій щодо відмін соціальних виплат. Це чергові вигадки осіб, які бажають збурити шахтарське суспільство», – зазначив Володимир Буряк.

Що перебачає законопроєкт №3663:

  • компактність обслуговування в системі загальнообов’язкового соціального страхування працюючих громадян за рахунок скорочення адміністративних ланок управління;
  • запровадження єдиної системи управління коштами та єдиної інформаційної системи;
  • посилення державного контролю за використанням коштів соціального страхування.

 

Читайте також:

Депутати «проти»: термомодернізація дитсадків в Павлограді відміняється

 

Головні новини дня у телеграм каналі

 

FacebookTwitterTelegram