Троїцька ОТГ

До Троїцької громади завітають шведські експерти «PROSTO»: чому навчатимуть громадськість?

18.01.2022 17:55 Автор: Вікторія Шарашова

До Троїцької громади завітають шведські експерти «PROSTO»: чому навчатимуть громадськість?

Сьогодні пріоритетним завданням у роботі Троїцької сільської ради є створення комфортних і доступних умов та надання якісних адміністративних послуг жителям громади. Крок за кроком створюється сучасна сервісна громада, орієнтована саме на потреби жителів. Провідна роль у цьому належить роботі ЦНАПу.

З метою надання якісних послуг виконавчий комітет Троїцької сільської ради подав заявку на участь у конкурсному відборі шведсько-українського проєкту “PROSTO” “Підтримка доступності послуг в Україні”.

20 січня 2022 року о 8:30 в приміщенні ЦНАПу: вул. Центральна, 105 д, с. Троїцьке заплановано установчий візит експертів шведсько-українського проєкту “PROSTO”.

Для вивчення поданої заявки та формування подальших кроків участі запрошуються на нараду місцеві депутати та представники громадськості.

Довідково: проєкт “PROSTO: Підтримка доступності послуг в Україні, 2021-2023” працює на місцевому та національному рівнях, щоб покращити надання послуг населенню. Проєкт фінансується Урядом Швеції через Шведське агентство міжнародного розвитку Sida та реалізується компанією SKL International.

 

Читайте також:

Троїцька громада серед найкращих у стратегічному розвитку

 

Головні новини дня у телеграм каналі

 

FacebookTwitterTelegram