Павлоград

До 100 викликів на добу: поліцейські Павлограда відзвітували про роботу за рік

28.01.2022 11:21 Автор: Вікторія Шарашова

До 100 викликів на добу: поліцейські Павлограда відзвітували про роботу за рік

У 2021 році до Павлоградського РВП надійшло понад 32 тисячі заяв та повідомлень від громадян, зокрема по Павлограду – 27 тис. В середньому під час добового наряду поліцейські обслуговують до 100 викликів.

Про це повідомив заступник начальника Павлоградського районного відділу поліції Андрій Бугай під час свого звіту на засіданні виконкому 26 січня.

бугай андрей

Серед зареєстрованих повідомлень – 1510 мають ознаки кримінального правопорушення, по 439 – особам повідомлено про підозру.

Поліцейськими відділу реагування патрульної поліції за минулий рік опрацьовано понад 22 тис викликів, що складає 69% від загальної реєстрації повідомлень.

Інспекторами ювенальної превенції спільно зі службою у справах дітей та відділом освіти проведено 153 рейдових заходи у неблагополучних сім`ях, де на обліку перебувають неповнолітні.

полиция павлоград

За порушення карантинних обмежень поліцейськими складено 365 адмінпорушень.

В ході засідання також стало відомо, що райвідділ поліції не укомплектовано на 100%. Тут працюють 187 поліцейських, з них 19 – дільничних. На 9 тисяч павлоградців територіально передбачений лише 1 дільничний.

“Вважаю такі цифри неприпустимими для Павлограда з урахуванням загальної кількості звернень на рік. Будуть підготовлені листи до МВС України щодо можливості збільшення штатних одиниць в райвідділі поліції”, – підкреслив міський голова Анатолій Вершина в ході засідання.  

 

Читайте також:

Новий начальник Павлоградського райвідділу поліції приступив до обов’язків

 

Головні новини дня у телеграм каналі

 

FacebookTwitterTelegram