Павлоград

Дніпропетровщина посіла 4 сходинку в рейтингу “Європейські міста та регіони майбутнього 2023”

27.02.2023 17:09 Автор: Юлія Жаворонок

Дніпропетровщина посіла 4 сходинку в рейтингу “Європейські міста та регіони майбутнього 2023”

Навіть попри повномасштабну війну Дніпропетровщина залишається одним з найбільш інвестиційно привабливих регіонів. Цього року область посіла 4 місце в рейтингу “Європейські міста та регіони майбутнього 2023” у категорії “Стратегія залучення прямих іноземних інвестицій”, про це повідомив голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук у своєму телеграм – каналі. Цей рейтинг демонструє економічний, фінансовий і бізнес-потенціал міст та регіонів усієї Європи.

Фахівці спеціалізованого підрозділу FDI Intelligence компанії “Financial Times”, які складали рейтинг, оцінювали 370 європейських міст і 148 регіонів. До речі, торік Дніпропетровщина зайняла в ньому 8 сходинку.

Від початку повномасштабного вторгнення рф в Україну Дніпропетровська область прийняла понад 70 релокованих підприємств, до нас переїхали заклади вищої освіти, ІТ-компанії, дослідні установи тощо. Близько 10% ВВП всієї країни формує саме наша область. Тут працює понад 1000 компаній інвесторів з понад 63 країн світу.

В Дніпропетровській обласній раді є потужний комунальний заклад – Дніпропетровське регіональне інвестиційне агентство (DIA), який працює із закордонними інвесторами, представляє їм можливості регіону, допомагає з реалізацією інвестиційних проєктів.

FacebookTwitterTelegram