Павлоград

Дніпропетровщина перейшла до “жовтої” зони карантину

07.12.2021 10:37 Автор: Вікторія Шарашова

Дніпропетровщина перейшла до “жовтої” зони карантину

Державна комісія з питань ТЕБ та НС провела засідання, на якому ухвалила низку рішень, зокрема щодо посилення контролю за дотриманням карантину та скасування червоного рівня епіднебезпеки у декількох регіонах. Сюди потрапили Київ,  Донецька, Дніпропетровська, Івано-Франківська, Одеська, Херсонська, Луганська, Львівська, Рівненська області.

В зазначених регіонах спостерігається стабілізація епідситуації і досягнуто показників, які характеризують відсутність ознак, передбачених “червоним” рівнем.

“Показник кількості госпіталізованих з підтвердженими та підозрілими випадками COVID-19 протягом останніх 7 днів на 100 тисяч населення на території Дніпропетровської знизився на 41,9%”, — сказав головний державний санітарний лікар Ігор  Кузін.

Міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко нагадав, що на території України, в тому числі і в жовтому рівні епіднебезпеки, розпочали діяти нові карантинні правила, зокрема для відвідування громадських закладів: театрів, кіно, ресторанів, кафе, спортзалів, готелів тощо. Перераховані заклади можна відвідувати лише при наявності сертифікату вакцинації, або негативного ПЛР тесту.

“Усі, хто не отримав щеплення – не зможуть відвідувати вищеперераховані заклади”, — зазначив Віктор Ляшко.

 

Читайте також:

В Павлограді триває виїзна вакцинація: відомий графік

 

Головні новини дня у телеграм каналі

 

FacebookTwitterTelegram