Павлоградський район

Дніпропетровщина отримала насіння ріпаку: озиму культуру від благодійників сіятимуть і в Павлоградському районі

12.08.2022 10:14 Автор: Оксана Пугачова

Дніпропетровщина отримала насіння ріпаку: озиму культуру від благодійників сіятимуть і в Павлоградському районі

Сільськогосподарникам Дніпропетровщини передали 163 мішки озимого ріпаку, це майже 1,5 тонни сировини.  Таку благодійність здійснила міжнародна компанія. Насіння розподілили між 47 малими та середніми сільськогосподарськими підприємствами регіону. 

Насіннєвий матеріал якісний. Деякі місцеві аграрії вже працювали з  міжнародною компанією, і залишились задоволені. Саме ж насіння стане гарною підмогою для фермерів у сьогоднішній час.

Посіяти озимий ріпак аграрії мають до початку осені. Тоді вже влітку наступного  року збиратимуть врожай.

Загалом Дніпропетровщина отримала майже 1,5 тонни насіння озимого ріпаку – 163 мішки. Їх розподілили між фермерськими господарствами області, кожне з яких обробляє до 100 га землі, серед них і Павлоградський район.

“До Павлогрдщини поїхали чотири мішки з насінням ріпака. Їх отримало одне з сільськогосподарських підприємств регіону. Після виробничої наради з агрономом підприємства ріпак сіятимуть на полях району”,- говориться у повідомленні. 

Гуманітарну допомогу передали за сприяння  Міністерства аграрної політики України та департаменту економічного розвитку Дніпропетровської ОВА.

Читайте також:

Укриття та споруди цивільного захисту у районі: в Павлоградській райдержадміністрації провели профільну нараду разом з надзвичайниками

 

FacebookTwitterTelegram