Павлоград

Дніпропетровщина отримала 6 “швидких” від Республіки Корея

02.05.2023 13:20 Автор: Юлія Жаворонок

Дніпропетровщина отримала 6 “швидких” від Республіки Корея

Шість лікарень Дніпропетровщини отримали машини швидкої. Вони – від Республіки Корея. Ключі директорам медзакладів передав начальник Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак.

“Вони подолали шлях у майже 9 тис км. З корейського Сеула через німецький Бремергафен. Потім зупинка у Львові. А вже з Дніпра вони поїхали до громад регіону. 6 карет швидкої допомоги марки Hyundai. Це гуманітарка від Республіки Корея”, – зазначив Сергій Лисак.

До доставки “швидких” доклало зусиль чимало людей, додав він. Машини були доукомплектовані та пройшли повне технічне обслуговування.

“Загалом це десь півроку роботи, – розповів народний депутат Дмитро Припутня. – Дякую всім причетним – МОЗ, Послу України в Кореї, міжнародним організаціям та українським бізнесменам”.

У салоні авто є місце для персоналу та пацієнта і все необхідне для транспортування людини до лікарні. Директорка одного з медзакладів, що отримав “швидку”, Тамара каже: декілька років чекали на таку обновку. І ось – мрія збулася.

“Це дуже гарна новина для нас – отримати автомобіль такого класу. Тепер зможемо ще якісніше надавати допомогу хворим, які живуть у віддалених населених пунктах”, – поділилася Тамара.

Радіє новому транспорту й Валентина, директорка ще однієї лікарні регіону. Вона розповіла, що машина, якою обходилися до цього, вже надто стара.

“Багато людей потребують паліативної допомоги. І вони дуже раді, коли ми приїжджаємо до них додому. Адже це не лише медична, а й психологічна допомога. Побалакаєш з людиною – і їй стає ліпше”, – вважає Валентина.

“Зараз у нас стареньке авто, часто ламається. А це комфортніше набагато. Дуже гарна машина”, – зазначив водій Валерій.

Загалом з Республіки Корея до України доставили 10 машин «швидкої». Їх також отримали Львівська, Закарпатська та Сумська області.

FacebookTwitterTelegram