Павлоград

Дніпропетровщина – лідер України за втіленими проєктами “Великого Будівництва”

21.01.2022 17:46 Автор: Вікторія Шарашова

Дніпропетровщина – лідер України за втіленими проєктами “Великого Будівництва”

Спортивна, освітня, дорожня, медична. У 2021-му році в області комплексно оновлювали інфраструктуру. Загалом звели та реконструювали майже 100 об’єктів. Це найбільше в Україні, повідомив під час брифінгу у ДніпроОДА консультант програми «Велике Будівництво» Юрій Голик.

Юрий Голик

“У 2021-му в Україні звели “з нуля” та оновили 115 шкіл та дитсадків, 33 лікарні, 237 сільських амбулаторій, 22 басейни. А ще – більш ніж 7 тис км державних і місцевих доріг, – зазначив Юрій Голик. – Дніпропетровщина – лідер серед інших областей у реалізації програми Президента України Володимира Зеленського “Велике Будівництво”. Минулого року тут втілили найбільше проєктів”. 

Велике Будівництво

Будівельні й ремонтні майданчики були розгорнуті у різних куточках Дніпропетровщини. Працювали у дитячих садочках, басейнах, школах, приймальних відділеннях, на  дорогах та стадіонах.  

Велике Будівництво

Велике Будівництво

Серед зведених “з нуля” – дитсадки у Покрові та Старих Кодаках. Із сучасним дизайном, теплі, затишні. Загалом на 200 малюків. А ще в області термомодернізували три дошкільні заклади.

детский садик

Із позначкою “зроблено” 6 шкіл. Реконструйовані об’єкти, зокрема, в Апостоловому, Петропавлівці, Сурсько-Литовському, Дніпрі.

Богданівка малий груповий будинок

Відкрили 6 новозбудованих малих групових будинків. Зокрема, в Богданівській громаді. Вони для дітей, які залишилися без батьківської турботи. Там маленькі мешканці області розвиваються в атмосфері сімейного затишку.

стадион

стадион

Нове дихання отримала спортивна інфраструктура. За темпами її розвитку Дніпропетровщина утримує національну першість. У Дніпрі звели Олімпійський дім. У Нікополі та Слобожанському “виросли” нові сучасні басейни. У регіоні облаштували 9 стадіонів. При школах, у громадах та містах.

медицина

Зробили акцент на розвитку медичної інфраструктури. Серед втілених проєктів – 16 побудованих сільських амбулаторій. У більшості з них передбачене житло для сімейних лікарів.

медицина

В опорних лікарнях модернізували 13 приймальних відділень. У Дніпрі, Кам’янському, Кривому Розі, Першотравенську, Марганці, Новомосковську. Вони оснащені всім необхідним обладнанням для порятунку “важких” пацієнтів. Раніше такі умови мали лише мешканці великих міст, наголосив Юрій Голик.  

дорога днепр

ремонт дороги

Увесь минулий рік не припинялися роботи на дорогах області. Загалом збудували нових та відремонтували понад 550 км автошляхів.

З них майже 130 км – місцевого значення і майже 450 км – державного. Відбулася довгоочікувана подія – новозведеною об’їзною Дніпра рушили автівки.

Південний обхід розвантажив місто від транзитного транспорту.

школа Україна

школа

малий груповий будинок

детский садик

Велике Будівництво

 

Читайте також:

“Велике Будівництво” – 2022: які об’єкти інфраструктури побудують та оновлять в Західному Донбасі

 

Головні новини дня у телеграм каналі

 

FacebookTwitterTelegram