Павлоград

Діти-сироти Павлограда шукають батьків

30.09.2021 11:42 Автор: Вікторія Шарашова

Діти-сироти Павлограда шукають батьків

В Павлограді на обліку перебуває 310 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. З них 293 дитини реалізували право на виховання в сім’ї.

Щороку в місті усиновлюється понад 10 дітей. Всього на обліку перебуває 57 дітей, які підлягають усиновленню. Ці діти виховуються та утримуються в прийомних сім’ях  і дитячих будинках сімейного типу.

Сьогодні в державних закладах виховується та утримується 13 павлоградських дітей. Це хлопчики та дівчатка різного віку, які мають братів та сестер. Вони чекають на батьків та люблячу родину.

дети-сироты

Кожна така дитина пройшла свій шлях і опинилася в дитячому закладі не з власного бажання. Хтось із них залишився насамоті через смерть батьків, а у когось батьки не змогли опікуватися потребами дитини.

Усі небайдужі, бажаючі  взяти на виховання в свою сім’ю дитину-сироту або дитину, позбавлену батьківського піклування, можуть звернутися до служби у справах дітей Павлоградської міської ради за адресою: м.Павлоград, вул.Соборна, 42-а або за тел. 095-752-06-12.

Довідково: День усиновлення в Україні щорічно відзначається 30 вересня на честь великого церковного свята – Дня святих мучениць Віри, Надії, Любові і матері їх Софії.

 

Читайте також:

У Павлограді відкрився Центр соціальної підтримки «Моя родина»

 

Читайте більше та підписуйтесь на нас у телеграм

 

FacebookTwitterTelegram