Павлоград

Діти-ангели: росія вбила 261 українську дитину

04.06.2022 10:48 Автор: Оксана Пугачова

Діти-ангели: росія вбила 261 українську дитину

4 червня – Міжнародний день дітей, які є безневинними жертвами агресії. Сьогодні  згадуємо, та шануємо пам’ять українських дітей загиблих внаслідок збройної агресії російської федерації проти України.
 
За офіційними даними, станом на сьогодні більше ніж 724 дитини постраждали в Україні внаслідок повномасштабної збройної агресії російської федерації. Загинула 261 дитина. Кількість поранених- 463. До цієї невтішної статистики в ніч з 3 на 4 червня додались дані щодо поранення ще трьох дітей у  Маріуполі Донецької області.
 
100 днів війни показали – щодня від злочинних дій окупантів гинуть в середьному двоє маленьких українців. 
 
У Павлограді організували виставку дитячих малюнків, присвячену заблим дітям у віні росії проти України. На бруківці віставили майже 250 свічок, та додали вказівники міст, де гинули діти. Порожні парти, та пусті ліжечка, що доповнили інсталяцію у парку, мають нагадувати українцям про найдорожчу з можливих цін, яку нам доводиться платити за перемогу над ворогом. 
 
“Боротьба з агресором триває щоденно і ми не маємо права програти. Ми боронимо найцінніше – рідну землю заради мирного майбутнього своїх дітей. Міць наших збройних сил є запорукою існування держави. Правда за нами! Тож ми обов’язково здобудемо Перемогу і кожна українська дитина буде щасливою!” – сказав з цього приводу Анатолій Вершина, мер Павлограда.
 
 
FacebookTwitterTelegram