Павлоград

Депутати Тернівки та Павлограду звернулись до Мартовицького щодо звіту за рік роботи в обласній раді

14.12.2021 12:37 Автор: Вікторія Шарашова

Депутати Тернівки та Павлограду звернулись до Мартовицького щодо звіту за рік роботи в обласній раді

Депутати Павлоградської та Тернівської міських рад через свої сторінки в соціальній мережі Фейсбук звернулись до обласного депутата Артура Мартовицького. Минув рік його роботи в обласній раді. Тому депутати поцікавились звітом та конкретними діями в питанні водозабезпечення регіону, про яке Артур Володимирович неодноразово наголошував в публічній площині і декламував власні шляхи вирішення проблеми з водою.

Довідково: Артур Мартовицький був депутатом Дніпропетровської обласної ради з 2010 по 2012 рік, депутатом Верховної Ради України з 2012 по 2019 рік та знову депутатом обласної ради з 2020 року і по теперішній час. Загальний період депутатської роботи – понад 11 років.

Редакція rvk.news звернулася за коментарем до депутата обласної ради Артура Мартовицького. В коментарі телефоном редакції було відмовлено, натомість помічники обласного депутата потребують письмового звернення через електрону пошту або через традиційну пошту в паперовому вигляді.

Нагадаємо, проблему з відключенням води обговорили минулого тижня на нараді мерів Тернівки, Першотравенська, Павлограда та Синельникове, на якій народний депутат України Роман Каптєлов доповів, як на державному та законодавчому рівнях вирішується критична ситуація, що склалася:

  • зареєстровано законопроєкт 6060, де передбачена передача водогону “ДЗД” на баланс Дніпропетровської обласної ради і створення комунального підприємства;
  • в першому читанні був прийнятий законопроєкт про “Питну воду України”, в якому зазначається, що кожен населений пункт повинен бути забезпечений двома джерелами постачання води: основним та альтернативним;
  • прийнятий Бюджет України-2022, в якому завдяки правці Романа Каптелова, на програму “Питна вода України” передбачено 1 млрд грн. Саме з цього бюджету народний депутат запропонував громадам забезпечити міста альтернативними джерелами водопостачання.

Також Роман Каптєлов зауважив, що в бюджетному комітеті буде відстоювати інтереси громад в питанні фінансуванні водозаборів та очисних споруд.

Міський голова Павлограда Анатолій Вершина під час зустрічі підкреслив, що неодноразово звертався до Артура Мартовицького, як до обласного депутата, допомогти регіону з питанням водозабезпечення, але жодних реакцій та жодних відповідей не надходило. Хоч в обласному бюджеті і планують кошти на проблемні питання водоводів області, але чомусь на ДЗД депутатами облради не передбачено бюджетних витрат.

 

Читайте також:

“Нарада мерів”: водозабезпечення від ДЗД, обласне фінансування, державні програми підтримки

 

Головні новини дня у телеграм каналі

 

FacebookTwitterTelegram