Павлоград

Депутат Каптєлов зареєструє законопроєкт про передачу ДЗД в обласне управління

02.09.2021 20:07 Автор: Оксана Пугачова

Депутат Каптєлов зареєструє законопроєкт про передачу ДЗД в обласне управління

   Сьогодні в обласній адміністрації провели нараду щодо ситуації, яка склалася з ДЗД.

   В ході обговорень узгодили подати законопроєкт «Про внесення змін до Закону України «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності».
Законопроєктом передбачено внесення до переліку об’єктів, які можуть безоплатно передаватися з державної у комунальну власність пункту «цілісні майнові комплекси підприємств водопровідно-каналізаційного господарства».

ДЗД Облрада Дніпро

   «Єдиний вихід із ситуації, що зараз склалась з водогоном «Дніпро-Західний Донбас» – передача каналу у спільну власність територіальних громад. Обласне керівництво одностайно вважає доцільним прийняти зміни до чинного закону. Адже вирішити проблеми на ДЗД можна лише маючи вплив на саме підприємство», – наголошує голова обласної ради Микола Лукашук.

ДЗД Облрада Дніпро

   «Вдячний Миколі Лукашуку за увагу до питання функціонування водогону «Дніпро-Західний Донбас», – коментує сьогоднішню зустріч народний депутат Роман Каптєлов, – Законопроект буде подано на розгляд до Верховної Ради найближчим часом. Зі своєї сторони роблю все від мене залежне, щоб питання ДЗД зрушилось з місця»

ДЗД Облрада Дніпро

ДЗД Облрада Дніпро

ДЗД Облрада Дніпро

 

Про загальний стан ДЗД, що робити, скільки коштів потрібно на модернізацію та де взяти на це кошти в матеріалі на сайті rvk.news

    Заступник керівника Офісу Президента України Кирило Тимошенко називає проблеми з водогоном “Дніпро-Західний Донбас” серйозними та такими що потребують термінового втручання. 

   Микола Лукашук наголошує на терміновій передачі  водоканалу «Дніпро – Західний Донбас» у спільну власність територіальних громад, а не держави. 

   На ремонт ДЗД вперше за  15 років виділили кошти. Гроші спрямували на розробку проєктної документації п’яти об’єктів підприємства.

 

FacebookTwitterTelegram