Сьогодні в обласній адміністрації провели нараду щодо ситуації, яка склалася з ДЗД.
В ході обговорень узгодили подати законопроєкт «Про внесення змін до Закону України «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності».
Законопроєктом передбачено внесення до переліку об’єктів, які можуть безоплатно передаватися з державної у комунальну власність пункту «цілісні майнові комплекси підприємств водопровідно-каналізаційного господарства».
«Єдиний вихід із ситуації, що зараз склалась з водогоном «Дніпро-Західний Донбас» – передача каналу у спільну власність територіальних громад. Обласне керівництво одностайно вважає доцільним прийняти зміни до чинного закону. Адже вирішити проблеми на ДЗД можна лише маючи вплив на саме підприємство», – наголошує голова обласної ради Микола Лукашук.
«Вдячний Миколі Лукашуку за увагу до питання функціонування водогону «Дніпро-Західний Донбас», – коментує сьогоднішню зустріч народний депутат Роман Каптєлов, – Законопроект буде подано на розгляд до Верховної Ради найближчим часом. Зі своєї сторони роблю все від мене залежне, щоб питання ДЗД зрушилось з місця»
Про загальний стан ДЗД, що робити, скільки коштів потрібно на модернізацію та де взяти на це кошти в матеріалі на сайті rvk.news
Заступник керівника Офісу Президента України Кирило Тимошенко називає проблеми з водогоном “Дніпро-Західний Донбас” серйозними та такими що потребують термінового втручання.
Микола Лукашук наголошує на терміновій передачі водоканалу «Дніпро – Західний Донбас» у спільну власність територіальних громад, а не держави.
На ремонт ДЗД вперше за 15 років виділили кошти. Гроші спрямували на розробку проєктної документації п’яти об’єктів підприємства.