Павлоград

Денис Монастирський про дзвінок Олександра Трухіна: “Якщо він би мені телефонував, то був би «посланий» тієї ж миті”

05.02.2022 12:48 Автор: Оксана Пугачова

Денис Монастирський про дзвінок Олександра Трухіна: “Якщо він би мені телефонував, то був би «посланий» тієї ж миті”

Олександр Трухін, депутат від політичної партії “Слуга Народу”, який скоїв ДТП минулого серпня під Києвом, не звертався до Міністра внутрішніх справ по допомогу. Про це повідомляє департамент комунікації МВС України.

24 серпня 2021 року Олександр Трухін влаштував ДТП та намагався втекти із місця події, при цьому пропонуючи патрульному хабар. Саме в цей час Олександр Трухін сказав патрульному, що має можливість все “порєшать” одним дзвінком до Дениса (Дениса Монастирського, очільника МВС). 

«Чи телефонував він мені з місця події? Я можу сказати, і тут присутні мої колишні колеги, народні депутати, які можуть підтвердити, що я надзвичайно негативно ставлюсь до будь-яких питань «порєшать». Тому мені з таких питань ніхто дзвонити не може», – наголосив міністр внутрішніх справ.

За словами Дениса Монастирського, якби у такій ситуації Олександр Трухін наважився звернутися до нього по допомогу, то зіткнувся б із вкрай категоричною негативною реакцією.

«Якщо він би мені телефонував, то був би «посланий» тієї ж миті. Я вважаю, що будь-яка особа, в тому числі, нардеп, про якого ви говорите, має нести відповідальність за все те, що він вчинив», – наголосив міністр.

У міністерстві були вражені появою відео із натільної камери співробітника поліції, на якому зафіксований Олександр Трухін після аварії. У серпні зв’язку з тим, що покази свідків щодо особи, яка перебувала за кермом автомобіля, були суперечливими, слідчий направив клопотання до прокуратури з пропозицією передати справу до Державного бюро розслідувань. 

«Мені доповіли, що не всі екіпажі обладнані боді-камерами. Тому було прийнято рішення – 8 вересня було оголошено тендер на 6,5 тисяч боді-камер, які були закуплені для поліцейських. У грудні всі 100% екіпажів були обладнані боді-камерами», – сказав Денис Монастирський.

Наразі Національна поліція проводить службове розслідування щодо встановлення фактів зникнення або ненадання слідству згаданого відео.

 

Читайте також

“Дніпровського стрілка” затримали: отримає найсуворіше покарання

 

Головні новини дня у телеграм каналі

FacebookTwitterTelegram