Павлоград

Денис Монастирський: “Для захисту власних будинків в українців має бути зброя”

03.06.2022 07:33 Автор: Оксана Пугачова

Денис Монастирський: “Для захисту власних будинків в українців має бути зброя”

Більшість українців вважають, що вільний доступ до вогнепальної зброї сприятиме зміцненню обороноздатності країни. Водночас багато хто побоюється, що це призведе до збільшення злочинності. Проте голова МВС Денис Монастирський вважає доцільним мати зброю. Одначе використовуватись вона має виключно для охорони власного житла.  

Нещодавно проведене вивчення соціальної думки показало: 61% опитаних вважають, що масове озброєння громадян України вогнепальною зброєю сприятиме зміцненню обороноздатності країни. 36% – протилежної думки. Більше цю тезу підтримують молодь, чоловіки та ті, хто мають бажання мати зброю.

Свою думку з приводу наявності зброї у українців висловив Денис Монастирський, голова МВС.

“Наші громадяни отримали тест на володіння зброєю починаючи з 24 лютого. Було роздано десятки тисяч одиниць зброї у великих містах. Сьогодні більшість власників зброї перебувають на фронті, захищають нашу державу у Харківській, Донецькій Луганській Запорізькій, Херсонській, Миколаївській та Одеській областях”, – розповів голова МВС.

Щодо врегулювання цього питання він наголосив, що зараз у Парламенті готується до 2-го читання Закон про обіг цивільної зброї.

“Ми переконані, що парламентарі внесуть відповідні зміни до 2-го читання. Концепція володіння має бути іншою, звернення зброї має бути врегульовано на рівні закону. Моя особиста позиція – для захисту власного будинку в українця має бути зброя”, – повідомив Міністр.

 

Читайте також:

Роман Каптєлов: “Сподіваюсь незабаром запустимо нові проекти в Західному Донбасі. Шукаєм донорів фінансової підтримки”

 

FacebookTwitterTelegram